Profi DJ Magazín

Pretože náš web a misie niesú len o tom predávať techniku​​, radi by sme sa s tebou podelili o naše znalosti, ukázali ti nové technológie v DJingu a možno ťa tým aj niečomu novému priučili.

Navštív našu sekciu magazínu "Novinky"

Neustále sledujeme nové trendy v oblasti, zaraďujeme nový tovar alebo pridávame aktuality na naše sociálne siete. Informácií o dianí v našom odbore je naozaj veľa. Teraz ich ale môžeš mať všetky pod jednou strechou, prehľadne a aktuálne.

Sleduj naše videá v sekcii "Recenzia"

Sme si vedomí toho, že vyznať sa vo veľkom sortimente tovaru môže byť mnohokrát mätúce, hlavne pre nováčikov v obore. Rovnako tak je potrebné vypichnúť technické špeciality jednotlivých produktov. Ako ktorá technika funguje, aké sú jej prednosti alebo aj skryté vlastnosti? Odteraz všetko v slovenčine, zrozumiteľne a priamo s nami pred kamerou!

Právě zvoní, začíná "Škola DJov"

Chcete sa dozvedieť viac o technike mixovania alebo samotných zariadeniach? Ako vybrať ten správny mikrofón, mixážny pult? Ako všetko zapojiť alebo aj aké formáty hudby použiť a prečo? Pravidelne pre všetkých nadšencov pripravujeme diely školy DJov, ktoré od úplných začiatkov popisujú používanú DJ techniku​​, históriu i praktiky, akými sa v dnešnej dobe mixuje