Reloop Keypad a Keyfadr, šikovní pomocníci

Každý producent to pozná veľmi dobre, práca na tracku začína voľbou inštrumentov, správnym výberom samplov alebo nastavovaním efektov. Všetky parametre jednotlivých stôp často meníme, skúšame rôzne kombinácie alebo paterny kompletne prenahráváme.

Predtým to bola otázka stoviek klikov myšou, vyťukávanie melódie, beatov a zvyku, že myš je jediným spojivom medzi tvorivosťou a výsledkom.

Reloop teraz prichádza s dvoma malými klaviauturami, ktoré nesú základné a toľko potrebné funkcie priamo na svojom tele. Navyše od základu sú vybavené softvérom Ableton Live Lite a předmapovány pre okamžité použitie po vybalení z krabice.

Ako môže Keyfadr alebo Keypad pomôcť v štúdiu?

Obaja kontrolery okrem 25 rýchlostne citlivých kláves nesú rad faderov a encoder, ktoré sú automaticky předmapovány na základné a najčastejšie používané funkcie v sofwvéri Ableton Live. Vďaka nim sa dajú okamžite ovládať fadery mixážneho pultu, Sendy, funkcia Mute, Solo alebo transportnými tlačidlami spúšťať nahrávanie jednotlivých stôp.

Bez toho, aby sme sledovali obrazovku počítača, môžeme pomocou tohto hardvéru ľahko tvoriť a editovať až 16 stôp.

Reloop Keyfadr

Parametre:

Reloop Keypad

Parametre:

25 rýchlostne citlivých kláves  25 rýchlostne citlivých kláves 
8 faderov 16 rýchlostne citlivých Drum padov 
16 otočných ovládačov 8 faderov
8 encoderov s funkciou “Push” 16 otočných ovládačov
  8 encoderov s funkciou “Push”

Veľa muziky za málo peňazí

Vzhľadom k funkciám a výbave, ktorú obaja kontrolery ponúka je ich cena viac ako prijateľná. Preto tento tovar odporúčame všetkým začínajúcim producentom, ketrý sa chcú vyslobodiť z pazúrov myši a klávesnice.

Objednaj si svojeho pomocníka ešte dnes!

Bude to Keyfadr alebo Keypad?

Vytlačiť