Slúchadlá Pioneer zadarmo!

Pamätáte na minuloročného Ježiška? :-) K objednávkam sme vám rozdávali slúchadlá American Audio HP550. Tento rok posúvame latku zase o niečo vyššie.

Richard Reynolds v hlavnej úlohe

Spojili sme sa s predným českým DJom - Richardem Reynoldsom. Tracky talentovaného mladíka z Prahy už vo svojich setoch podporovalo nejedno známe svetové meno ako Hardwell alebo Marcel Woods. Skladby ako Shake It alebo Superjam dodnes hrávajú DJovia z celej SR. Za zmienku stojí tiež jeho rezidentné hranie v jednom z najlepších ČR klubov - Retro Music Hall.

Vlastnoručne podpísaná slúchadlá

Pre tento rok sme vybrali slúchadlá Pioneer, ktoré nám Richard vlastnoručne podpísal. Chceš je? Máš je zadarmo! Stačí nákup nad 400 Eur a sú tvoje.

 

Jednoducho si u nás objednaj a naše múdra lišta v nákupnom košíku ťa upozorní na dosiahnutie limitu pre získanie slúchadiel od Richarda..

Nevieš si rady s darčekmi?

To je v poriadku :-) Rovnako ako každý rok sme vybrali 200 najobľúbenejších produktov pre DJov, producentov a rozřadili ich do niekoľkých prehľadných kategórií. Od káblov cez slúchadlá a MIDI kontrolery až po techniku pre náročné. Pozri sa do nášho darčekového poradca na tipy.

pre začínajúcich DJov

pre pokročilých DJov

pre DJ nadšencov

Vytlačiť