Novation predstavuje novinky

Novation rozšírila svoje portfólio MIDI kontrolerov s radovým označeniach "Launch". Už podľa prvých obrázkov vidíš, že značka smeruje naproti predovšetkým začínajúcim a cestujúcim DJom či producentom.

Výbornou správou pre všetkých zostáva, že je naďalej plne podporovaný softwér Ableton. Novinkou je potom implementácia vlastné aplikácie pre iOS s označením Launchpad App. Naviac u všetkých modelov nájdeme vždy sa hodiacu banku samplov od Loopmasters a vôbec, poď si s nami prejsť všetky novinky jednu po druhej:

Novation Launchpad Mini

Braček uznávaného a jedného z najobľúbenejších kontrolerov pre Ableton, klasického Launchpade S. Novo tiež s podporou FL Studia 11. Mini si zachoval rovnaké množstvo padov i ostatných buttonov. Má menšie rozmery a podporuje aplikáciu Launchpad App, ktorá je dodávaná v základe s kontrolerom. Ovládať samozrejme môžeš aj ďalšie programy najlepšie ale pracuje s Ableton.

                                                      Porovnanie veľkostí Launchpad S a Launchpad Mini

Prednosti v bodoch: 

  • rovnaký počet ovládacích prvkov ako Launchpad S 
  • menšie a kompaktnejšie rozmery, ktoré sú ideálne do stiesnených priestorov štúdií alebo na cesty 
  • podpora aplikácie Launchpad App, banka samplov Loopmasters

Novation Launchpad Mini - pozri sa na video. Predobjednajte alebo si nechajte produkovat a sledovať naším psom Profíkom.

Novation Launchkey Mini

Nová miniatruní MIDI klaviatúra pre všetkých producentov a umelcov na cestách, vhodná aj pre začiatočníkov. 25 klávesov, 8 otočných ovládačov, 7 funkčných tlačidiel a ďalšie 2 performance tlačidla. Všetko je dômyselne navrhnuté pre spúšťanie samplov alebo ovládanie hlasitosťou v softwéri Ableton či aplikáciu Launchpad App, ktoré sú súčasťou balenia. K tomuto zariadeniu môžeš pripojiť iPad, ktorý sa bude starať o rytmickú časť skladby (Launchpad App) a pomocou Launchkey Mini môžeš ihneď hrať melódie.

Prednosti v bodoch:

  • malé rozmery, bohatá výbava, výborná cena 
  • klaviatúra určená pre začínajúcich alebo cestujúcich producentmi 
  • podpora aplikácie Launchpad App, banka samplov Loopmasters

Novation Launchkey Mini - máme v nabídce s aktuální cenou, předobjednej si jej u nás.

Novation Launch Control

Posledný z predstavených noviniek je MIDI kontrolér, ktorý bol navrhnutý, aby pracoval ruka v ruke s Novation Launchpad S alebo Mini. 6 otočných knob, 8 RGB podsvietených padov a funkčné tlačidlá, ktorými môžeš perfektne ovládať filtre, fadery alebo efekty a to hlavne v softvéri Ableton alebo FL Studio 11.

Prednosti v bodoch:

  • kompaktný MIDI kontrolér s množstvom tlačidiel 
  • ideálny partner pre Launchpad S alebo Mini 
  • podpora softvéru Ableton, FL Studio 11 a aplikácie Launchpad App

Novation Launch Control - kúp si kontrolér s veľkým množstvom využitie pre tvoj DAW software.

PS: Všetky novinky budú dostupné už v októbri a novembri 2013 ;-)

Vytlačiť