Náš tým

Kto stojí za celým chodom nášho obchodu? Kto sa stará o objednávky, kto stráži ponuku alebo kto je zodpovedný za balenie tovaru? 

Radi by sme Tí predstavili náš tím, ktorý sa stará o kompletný chod našej firmy. Sme nadšení a zapálení mladí ľudia s vysokými cieľmi a nárokmi na výsledok. Každý z nás je profík na niečo iné, preto ťa dokážeme previesť celým nákupným procesom od sprievodný rady, cez výber tovaru a nákupný košík až po rozbalení krabice doma a to zakaždým rýchlo a za najlepšiu možnú cenu.

 

David Šmerda

Pozícia vo firme: Majiteľ, marketing

Prax v odbore: 12 rokov aktívneho hrania ako DJ a 4-ročná prax v oblasti štúdia, prevažne tvorby v programoch Ableton a Logic

Obľúbená technika: Pioneer, Rane, Allen & Heath, Audix

Hovorí o sebe: "Som nenapraviteľný puntičkár (smiech). Viete, čo je na mojej práci to najlepšie? Keď som začínal ako DJ, zakaždým som sa tešil na to, až si budem môcť objednať novú vec na hranie a vždy som sa toho dňa nemohol ani dočkať. A teraz som vďačný, že túto radosť môžem posielať zabalenú našim zákazníkom. Nie je deň, keby som sa netešil do Profi, kedy by sme spoločne s tímom nevymýšľali vylepšenia alebo novinky pre našich zákazníkov."

Obľúbené štýly hudby: Progressive House, Tech-Minimal

 

Petr Zouhar

Pozícia vo firme: Vedúci e-shopu

Prax v obore: 4 roky aktívneho hrania ako DJ, vlastná hudobná produkcia

Obľúbená technika: Pioneer, Genelec

Hovorí o sebe: "Príležitosť pracovať v Profi-DJ mne nečakane spadla do lona a nešlo sa jej nechytiť. Pomáhať ľuďom pri výbere techniky je pre mňa radosť, rovnako ako informovať o novinkách v oblasti DJ a štúdiové techniky. Teším na ďalšiu hromadu článkov, ktoré píšem pre Profi-DJ magazín. Verím, že budem chalanom v našom kolektíve "nadšencom do DJingu" dobrú oporou a dotiahneme to spoločne veľmi ďaleko.”

Obľúbené štýly hudby: Progressive House, Big Room

 

Monika Vašíčková

Pozícia vo firme: CZ a SK objednávky

Prax v obore: Nie som síce DJka, ale na poriadok v objednávkach mám zálusk :-)

Obľúbená technika: Bose

Hovorí o sebe: "Keď táto ponuka pracovať v Profi prišla, bez rozmýšľania som sa jej chytila. Je to pre mňa nové prostredie, odvetvie, skúsenosti a baví ma sa v nich rozvíjať, zdokonaľovať. Myslím, že som čisto pánsky kolektív doplnila a upokojila! Zároveň dúfam, že budem len prínosom. Nejdem domov, kým nie sú objednávky spracované a nie je odpovedané na posledný mail. "

Obľúbené štýly hudby: Pop, R'n'B

 

Antonín Bačík 

Pozícia vo firme: Expedícia

Prax v odbore: 7 rokov aktívneho hrania ako DJ, výborná znalosť matematiky a softvéru pre správu cen

Obľúbená technika: Pioneer, Audix, Denon

Hovorí o sebe: "Je splněným snom pracovať v Profi, starať sa o produkty a ceny na webe. Keď sa ku mne dostala ponuka tejto práce, nemohol som odmietnuť. Spomínam, že som už druhý deň sedel v Profi pri stole, aby som sa rýchlo začlenil do tímov. Som každý den v blízkom kontakte s technikou a zároveň s mojím koníčkom, DJingom. Denne aktualizujem ceny aj dostupnosti tovaru. Hľadám nové produkty aj značky, ktoré by sme mohli našim zákazníkom ponúknuť. Neutečie mi žadna akčná ponuka ani novinka, ktorú by sme mohli zaradiť na web. "

Obľúbené štýly hudby: Tech-House, Electro-House

 

Pavel Kříž

Pozícia vo firme: Produktový špecialista

Prax v obore: 4 roky aktívneho hrania ako DJ, zvukár, majiteľ disco klubu a "repromaniak"

Obľúbená technika: Alto, RCF, JBL

Hovorí o sebe: "S ponukou pracovať v odbore, v ktorom sa pohybujem veľmi často som neváhal. Milujem zvuk a všetko okolo. Mám svoju vlastnú aparatúru a som aktívny DJ. Nových produktov neustále pribúda a je mojou milou povinnosťou vás všetkých s nimi prostredníctvom našej ponuky zoznámiť. A teraz už ma ospravedlňte, idem ďalej plniť web :-) "

Obľúbené štýly hudby: Big Room, Progressive House

 

História nášho obchodu 

Internetový obchod Profi-DJ.cz sme založili v marci 2008, teda nie sme na trhu žiadnymi nováčikmi. Naším hlavným cieľom bolo od začiatku ponúkať profesionálnu techniku ​​všetkým, ktorí sa o oblasť DJingu nejakým spôsobený aktívne zaujímajú. Snažili sme sa vytvoriť alternatívu veľkým internetovým obchodom pomocou konkurencieschopných cien, priateľského prístupu a ochoty poradiť. Nikdy sme sa so zákazníkom nerozlúčili ihneď po kúpe niektorého z našich produktov a toho sa držíme aj v súčasnosti. V našej firme pôsobí aktívne DJovia, a tak najlepšie vieme, ako rýchlo potrebujete mať svoju novú techniku ​​doma a byť pripravení na vaše akcie.

História obchodu rok po roku

2008 - Oficiálny začiatok našej firmy sa datuje k 10. 3. 2008, kedy pán David Šmerda získal svoj ​​živnostenský list a spustil prvú verziu nášho webového rozhrania, ktorá však bola dosť komplikovaná ako na údržbu, tak na nákup tovaru. Do ponuky boli začlenené iba základné značky a kľúčové produkty. V tejto dobe sme skúsenosti s predajom až zbierali kúsok po kúsku.

2009 - Sami sme vedeli, že pre úspech je potrebné ďalej e-shop rozširovať a zlepšovať. Začali sme tak do ponuky zaraďovať nové produkty. Chceli sme si upevniť našu pozíciu na trhu, stále sme zlepšovali naše znalosti v oblasti techniky neustálym skúšaním a testovaním predávaných vecí. Spolu s priateľským prístupom a schopnosťou poradiť sme k sebe priťahovali čoraz väčšie množstvo zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracali a dávali nám najavo, že presne tadiaľ vedie naša cesta.

2010 - Prelomovým rokom pre nás bol rok 2010, ktorý priniesol naozajstný posun vpred. Najprv bola spustená druhá verzia e-shopu, ktorá obsahovala databázu, vďaka ktorej bolo oveľa jednoduchšie nakupovať, písať otázky a orientovať sa v našom obchode. Ďalej sme investovali nemalú čiastku do propagácie a aj naďalej svoj ​​systém plnili novými produktmi, teraz najmä zameranými na výrobcov a mobilných DJov.

2011 - Dočkali sme sa úspechu a tretia verzia nášho webu. Pribudol nákup na splátky, doprava ako pomocou Českej Pošty, tak PPL a začali sme doručovať tovar aj na Slovensko. Náš obrat sa oproti roku 2010 takmer zdvojnásobil a začali sme dostávať veľmi pozitívnu spätnú väzbu od našich zákazníkov. Vďaka tomu sme celý rok 2011 spriadali plány na ďalšie vylepšenia, ktoré malo prísť vzápätí.

2012 - Rok, ktorý sa u nás zapísal ako rekordný. Získali sme certifikát Pioneer DJ Authorized, Vestax Authorized Dealer a Sennheiser Authorized Reseller. Splnili sme podmienku Overené zákazníkmi servera Heureka.cz a takmer zdvojnásobili náš ponúkaný sortiment. Okrem iného sme sa celú dobu zaoberali úpravou a skvalitnením všetkých produktov, založili sme Facebookový aj twitterovať kanál a pribrali medzi seba ďalších kolegov.

2013 - Stále bolo čo zdokonaľovať a v hlavách sa nám rodili presné nápady ako a akým smerom. Masívne sme rozšírili komunitu našich fanúšikov na Facebooku, ktorí sa k nám vďaka nášmu fanatizme do DJ techniky radi vracali. Od začiatku roka sme však tvrdo pracovali na kompletne novej webovej prezentácii. Stavať sa začalo v marci 2013 a nový web, ako ho vidíme dnes, sme spustili v októbri toho istého roku. Kompletne nová podoba s masívnym počtom vylepšenia (filtráciami produktov, študentskými zľavami alebo darčekovú time line) a hlavne prehľadnejším a čistejším rozřazením produktov. Od tejto doby ešte neubehol deň, kedy by sme sortiment nerozširovali. Pustili sme sa tiež do zložitejších analýz a štatistík, ktoré nám ukázali cestu pre rok 2014.

2014 - Rok "Na plný plyn". S Novým webom sa nám otvorili ďalšie možnosti. V prvom rade sme sa potrebovali presťahovať do nové predajne, ktorú sme otvorili v centre Slavkova u Brna. Medzitým sme neúnavne pracovali na rozšírení produktu i služieb. Zaradil sme hudobné nástroje, skvalitnili prepravu aj komunikáciu s našimi zákazníkmi. Vrhli sme sa na obsah, začali točiť videá a písať články do nášho ProfiDJ Magu. Na konci roka sme sa tiež premiérovo rozrástli do další európske krajiny, Slovensko. Záver roka sme zavŕšili posilnením nášho tímov o dvaja nových kolegov, ktorí budú pre nadchádzajúci rok posilou.

2015 - Tento rok sa niesol v duchu veľkých zmien v pozadí nášho e-shopu aj niekoľkých úspechov. V prvom rade sme testovali a potom zaviedli nový skladový systém, ktorý teraz stráži každú položku z našej predajne. Umožnili sme našim zákazníkom platiť kartou na predajni. Od začiatku roka sme pracovali na rozšírenie do ďalšej európskej krajiny, ktorú sa stalo Poľsko. Získali sme tiež ako prvú českú a slovenskú distribúciu japonskej značky Oyaide, ktorá vyrába špičkové audio káble a vytvárali sme pre tento sortiment distribučnú sieť. Záverom roka sme spustili ojedinelú vianočnů kampaň, ktorá bola založená na spojenie nášho e-shopu s DJskú celebritou, ktorá u nás k nákupu rozdávala podpísaná slúchadlá. Posledný voľný týždeň roka 2015 už nám bolo jasné, kam bude smerovať rok 2016 a hádali sme, či sa nám podarí splniť si ďalší cieľ. Tešíme sa na ďalší rok!

2016 - Históriu tohto roku s nami tvoríš práve ty! :-)