Pioneer DJM-900 SRT

Zapoj sa do hry Serato DJ!

Počas veľtrhu BPM v Anglicku spoločnosť Pioneer predstavila svoj ​​vôbec prvý mixážny pult, ktorý je certifikovaný pre softwér Serato DJ. Práve splečnosti Serato uviedla aj novinku v podobe zjednotenia svoje produktové rady programov, kedy čoskoro DJovia hrajúci pomocou digitálnych CD a dosiek už nebudú používať program Serato Scratch Live, ale jeho funkcionalita bude implementovaná do vlajkovej lode Serato DJ.

Všetky známe funkcie mixážneho pultu DJM-900 sú zachované a presne na svojom mieste, ako ich poznáme z modelového radu Nexus. Pozmenené boli iba niektoré kozmetické časti mixpultu, matný faceplate s novými potlačami alebo modro podsvietené tlačidlá Cue, Effect On / Off.

Nový mixážny pult DJM-900 SRT bude dostupný do konca roka 2013. Odhadovaná cena sa pohybuje okolo 58 000,-Sk s DPH.

DJM-900 SRT šetrí náklady DJom

Vďaka integrovanému prevodníku pre Serato DJ už nie je nutné dokupovať externú kartu zvlášť v prípade, že chcete používať model DJM-900. Dochádza tak k šetreniu financií v rádov tisícok korún, čo je cenový rozdiel pri súčte modelu Nexus s kartou SL4 a odpočítaní odhadovanej ceny modelu SRT. Navyše vďaka nášmu obchodu môžeš využiť výhodného nákupu na študentské karty ISIC :-)

Objednaj si Pioneer DJM-900 SRT ako prvý!

 
Vytlačiť