Pluginy od Fairchild alebo Neni k Apollo Twin zadarmo

Značka Universal Audio pripravila na posledný štvrťrok roku 2016 špeciálnu ponuku na audio rozhranie Apollo Twin. Zakúpiš Ak niektorý z trojice modelov tejto výkonnej karty s DSP jednotkou, získaš k nemu navyše zdarma špičkové plug-iny od Fairchild či Neve v hodnote viac ako 900 EUR! Akcia platí od 1. októbra do 31. decembra 2016.

Apollo Twin

Apollo Twin je kompaktné audio rozhranie pre PC / MAC s integrovanou DSP jednotkou UAD-2. Prináša vysokú kvalitu a analógový zvuk rackových verzií Apollo aj do domácich a mobilných štúdií. Štandardne je dodávaný so základným balíkom plug-inov Realtime Analog Classic, obsahujúce napríklad legendárny kompresory ako Teletronix LA-2A Legacy, EQ ako Pultec EQP-1A Legacy, emulácia vynikajúcich gitarových a basových zosilňovačov od Softube alebo skvelý UA 610-B Tube Preamp a EQ plug-in.

Trojica špičkových plug-inov ku každému Apollo Twin zadarmo naviac

Pokiaľ si zakúpiš a zaregistruješ v období od 1. októbra do 31. decembra 2016 niektorý z uvedených modelov Apollo Twin:

Apollo Twin Solo - s rozhraním Thunderbolt pre Mac
Apollo Twin Duo - s rozhraním Thunderbolt pre Mac
Apollo Twin USB - s rozhraním USB 3.0 pre PC

získaš k nemu okrem bohatého balíka Realtime Analog Classic navyše zadarmo nasledujúce pluginy * z dielne Universal Audio:

- Neve 1073 Preamp & EQ Collection (iba v prípade zakúpenia modelov Apollo Twin Duo alebo Apollo Twin USB)
- Fairchild Tube Limiter Collection (ku všetkým 3 modelom Apollo Twin)
- Oxide Tape Recorder (ku všetkým 3 modelom Apollo Twin)

Všetky tieto plug-iny sú aktuálne v TOP 10 najpredávanejších plug-inov Universal Audio a ich celková hodnota siaha k 900 EUR, čo je takmer hodnota zakúpeného hardvéru Apollo Twin! Okrem týchto plug-inov a balíka Realtime Analog Classic budeš mať k dispozícii aj skúšobnou licenciu na ďalších približne 100 plug-inov z ponuky Universal Audio.

* V prípade, že už niektorý z poskytnutých plug-inov vlastníš, automaticky sa ti do účtu pripíše čiastka na nákup iného plug-inu v zodpovedajúcej hodnote.

Vytlačiť