Profi DJ Contest Mácháč 2017

 

Aké by to asi bolo, zahrať si na hlavnom pódiu najväčšieho letného festivalu Mácháč?

A keď nie na hlavnom, tak čo vedľajšie alebo pekná cena do tvojho "vozového parku"? :-) Spojili sme sa s Mácháčom a sme hlavnými partnermi súťaže pre talentovaných DJov a producentov. Ideme si teda povedať všetko potrebné.

Tohtoročný DJ contest, ktorý sa viaže k festivalu Finlandia Mácháč 2017, bude opäť zameraný na hodnotenie hudobnej produkcie. Víťazi budú zaradení do programu festivalu a ich skladby sa stanú súčasťou oficiálnej festivalovej kompilácie. Skladby dvoch absolútnych víťazov potom vyjdú ako single na MOSP Recordings.

Výherca kategórií ohodnotíme peknými kúsky z nášho e-shopu.

Začiatok registrácie súťažných skladieb: 1.5.2017
Koniec registrácie súťažných skladieb: 15.6.2017
Vyhlásenie výsledkov: 1.7.2017

Podmienky účasti:

- Pre zaradenie do contesta je nutné zaslať 2 skladby z vlastnej produkcie (súťažiaci = autor skladby) a referenčný set o minimálnej dĺžke 30 minút. Tento set porota nehodnotí
- Do contesta sa môže prihlásiť iba ten, kto nikdy nevystupoval na festivale Mácháč, či už ako jednotlivec alebo ako súčasť vícečlenného projektu apod.
- Do contesta sa môže prihlásiť aj viacčlenný producentský projekt, jeho členovia sa už ale nemôžu zúčastniť contesta ako jednotlivci
- Contest je štýlovo rôznorodý (electro house, dubstep, trap, trance, future house, techno ...). Súťažiaci môže zaslať iba 2 skladby daného štýlu, nemôže sa teda hlásiť do viacerých kategórií, a to ani pod iným umeleckým menom

Požiadavky na súťažné skladby:

- Skladbou sa rozumie iba "original mix" (z contesta budú vyradené mashupy, remixy, cover verzia, edity pod.)
- Skladby neboli nikdy vydané na žiadnom labeli
- Skladby musia byť zložené v roku 2016 alebo 2017
- Minimálna dĺžka jednej celej skladby je 4:00
- Je nutné zaslať skladby v celej dĺžke (nie iba ukážku)
- Súbory so skladbou musí mať názov v tvare: "autor - názov skladby"
- Formát mp3 v minimálnej v kvalite 256 kbps

Ocenenie:

Odborná porota vyberie 6 výhercov (3x techno / 3x electro house pod.) A zoradí ich podľa kvality hodnotených skladieb. Títo výhercovia budú obsadení v rámci programu festivalu a zároveň dostanú ceny od nás:

Kategória I:

1. miesto

Pioneer HRM-6

2. miesto

Akai LPD Wireless

3. miesto

UDG Ultimate Digi Headphone Bag Green

 

Kategória II:

1. miesto

Novation Launchpad MK2

2. miesto

Reloop RHP-20

3. miesto

Numark Laptop Stand

 

Víťazné skladby vyjdú na oficiálnej kompilácii festivale Finlandia Mácháč. Dve skladby od absolútnych víťazov potom vyjdú ako samostatné single. Kompilácia aj single vyjdú na MOSP Recordings. V prípade, že výherca nebude chcieť svoje skladby prezentovať v rámci festivalu a na labeli MOSP, zaniká nárok na účasť na festivale a z conteste je vyradený.

Ostatné podmienky:

Všetci výhercovia budú kontaktovaní do 5.7.2017 formou e-mailu s podrobnosťami o umiestnení v súťaži. Pokiaľ nebude výherca schopný sa dostaviť k odohraní setu alebo odmietne vystúpiť, jeho miesto bude nahradené iným umelcom podľa uváženia usporiadateľa festivalu. Na výhru nevzniká právny nárok. Každý súťažiaci dáva s účasťou zároveň svoj súhlas so zverejnením svojho mena a priezviska na listine výhercov a propagačných materiáloch festivalu. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo pre vyradenie tých súťažiacich, ktorí porušia pravidlá súťaže alebo si v súťaži počínajú nedovoleným spôsobom, ktorý poškodzuje ostatné súťažiaci alebo dobré meno festivalu Mácháč.

Prihlásiť sa do Profi DJ Contestu Finlandia Mácháč 2017

 

Vytlačiť