Profi pomoc, pre všetkých profikov

Nastavíme ti techniku na diaľku!

Už sa ti stalo, že si si kúpil techniku a nedokázal si ju doma spojazdniť? S týmto je teraz koniec! Sme tu od toho, aby sme ti pomohli.

Náš profík sa priamo k tebe pripojí cez vzdialenú plochu, identifikuje problém a on-line ho v priebehu niekoľkých minút vyrieši.

Čo preto musíš urobiť?

1) Stiahni si program Teamviewer
2) Dohodni si s nami telefonicky čas nastavenia (tel. +420 544 212 532)
3) Tvoja technika musí byť od nás

Priamo počas nastavovania tí odovzdáme drahocenné tipy a triky, ktoré využiješ v budúcnosti tak, aby si to nabudúce zvládol sám.

FAQ:

Je to zadarmo? Úplne a pre všetkých! :-)

Prečo to potrebujem? Pretože tí technika po vybalení z krabice nefunguje ako má a ty sis lámal hlavu čím by to mohlo byť. Neplytvaj časom, zavolaj nám.

Je to bezpečné? Áno, po celú dobu pripojenia cez vzdialenú plochu spolu budeme v telefonickom kontakte a ty on-line na svojom PC uvidíš, akým spôsobom tí techniku nastavujeme.

Na akú techniku sa to vzťahuje? Nastavíme tí všetky typy MIDI kontrolerov, ktoré podporujú softvér Serato alebo Traktor. Pomôžeme ti aj s nastavením zvukových kariet alebo MIDI klaviatúr. Vykonáme aj krátke školenie v softvéri FL Studio alebo Ableton pre ľahší štart do hudobnej produkcie.

Vytlačiť