Jarný výpredaj je tu! Zľavy až do -84%, klikni.
Cables 5 STAR IPPR 0300 FLIPJACK
Kód: 155164Podrobný popis
Adam Hall Cables 5 STAR IPPR 0300 FLIPJACK: Váš nekompromisný zvuk s maximálnou flexibilitou.
Tento prémiový nástrojový kábel spája špičkový prenos zvuku s inovatívnou funkčnosťou. Kľúčovou prednosťou je originálna zástrčka FLIPJACK, ktorá umožňuje plynulé prepnutie z rovnej na uhlovú polohu bez akejkoľvek úpravy a bez straty kvality signálu. Táto funkcia je ideálna pre živé vystúpenia, kde potrebujete ľahko meniť konfiguráciu medzi rôznymi nástrojmi alebo obmedzenými priestormi, bez toho, aby ste museli kábel nadmerne ohýbať alebo vymieňať.
Profesionálna kvalita pre dokonalý zvuk
Vďaka robustnej konštrukcii a vynikajúcim elektrickým vlastnostiam (nízky odpor a kapacita) spĺňa kábel 5 STAR IPPR FLIPJACK najvyššie nároky profesionálnych hudobníkov, ktorí si potrpia na vernosť zvuku a praktickú flexibilitu.
Technické údaje:
- Dĺžka kábla: 3 m
- Plášť kábla: PVC (polyvinylchlorid)
- Priemer kábla: 7 mm
- Farba kábla: Čierna
- Typ konektora zástrčka 1: 6,3 mm jack TS
- Názov modelu zástrčka 1: Adam Hall FLIPJACK
- Zástrčka z kontaktného materiálu 1: Pozlátené
- Typ konektoru zástrčka 2: 6,3 mm jack TS
- Názov modelu zástrčka 2: Neutrik NP2X-B
- Zástrčka z kontaktného materiálu 2: Pozlátené
- Materiál vodiča: OFC (bezkyslíkatá meď)
- Prierez vodiča: 1 x 0,50 mm²
- Kapacita/m: 78 pF
- Impedancia vodiča/km: 39 Ohm
- Tienenie: Opletené medené tienenie
- Okolitá teplota: -20 - 70 °C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Káble, konektory a redukcie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.267 kg |
| EAN: | 4069724027782.0 |
| Dĺžka: | 3 m |
| Konektor 1: | Jack TS 6,3 mm (M) |
| Konektor 2: | Jack TS 6,3 mm (M) |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Plášť kábla: | PVC (polyvinylchlorid) |
| Priemer kábla: | 7 mm |
| Farba kábla: | Čierna |
| Typ konektora zástrčka 1: | 6,3 mm jack TS |
| Názov modelu zástrčka 1: | Adam HallFLIPJACK® |
| Zástrčka z kontaktného materiálu 1: | Pozlátené |
| Typ konektora zástrčka 2: | 6,3 mm jack TS |
| Názov modelu zástrčka 2: | Neutrik NP2X-B |
| Zástrčka z kontaktného materiálu 2: | Pozlátené |
| Materiál vodiča: | OFC (bezkyslíkatá meď) |
| Prierez vodiča: | 1 x 0,50 mm² |
| Kapacita/m: | 78 pF |
| Impedancia vodiča/km: | 39 Ohmov |
| Tienenie: | Opletené medené tienenie |
| Okolitá teplota: | -20 - 70 °C |
| Kód výrobcu: | K5IPPR0300FLIPJACK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.