Jarný výpredaj je tu! Zľavy až do -84%, klikni.
Cables 5 STAR IPPR 0600 FLIPJACK
Kód: 155170Podrobný popis
Flexibilný nástrojový kábel s revolučným FLIPJACK konektorom
Tento prémiový nástrojový kábel kombinuje špičkovú kvalitu prenosu signálu s mimoriadnou praktickosťou. Kľúčovou inováciou je patentovaná zástrčka FLIPJACK, ktorá umožňuje plynulé prepnutie z rovného na uhlový konektor bez nutnosti demontáže a bez akejkoľvek straty kvality signálu. Táto funkcia je ideálna pre živé vystúpenia, kde hudobníci často striedajú nástroje s rôznymi typmi vstupov. Kábel sa prispôsobí, nie naopak, čím je chránená ako zástrčka, tak samotný kábel a predlžuje sa jeho životnosť aj efektívna dĺžka bez zbytočného ohýbania.
V srdci kábla sa nachádza prvotriedny vodič vyvinutý v Nemecku, ktorý s prierezom 0,50 mm² (AWG 20) zaisťuje optimálne prenosové vlastnosti. Spoľahlivú ochranu proti rušeniu na pódiu aj v štúdiu poskytuje kvalitné pocínované medené opletenie. Oba konektory – inovatívny FLIPJACK a na druhej strane štandardný Neutrik TS Jack zástrčka – sú osadené pozlátenými kontaktmi pre maximálnu vodivosť a odolnosť proti korózii.
Vďaka svojej robustnej konštrukcii, vynikajúcim elektrickým vlastnostiam (nízky odpor a kapacita) a nekompromisnému zvuku je tento kábel ideálnou voľbou pre profesionálnych hudobníkov, ktorí hľadajú spoľahlivosť a maximálnu flexibilitu.
Technické údaje:
- Dĺžka kábla: 6 m
- Plášť kábla: PVC (polyvinylchlorid)
- Priemer kábla: 7 mm
- Farba kábla: Čierna
- Typ konektora zástrčka 1: 6,3 mm jack TS
- Názov modelu zástrčka 1: Adam Hall FLIPJACK
- Zástrčka z kontaktného materiálu 1: Pozlátené
- Typ konektoru zástrčka 2: 6,3 mm jack TS
- Názov modelu zástrčka 2: Neutrik NP2X-B
- Zástrčka z kontaktného materiálu 2: Pozlátené
- Materiál vodiča: OFC (bezkyslíkatá meď)
- Prierez vodiča: 1 x 0,50 mm²
- Kapacita/m: 78 pF
- Impedancia vodiča/km: 39 Ohm
- Tienenie: Opletené medené tienenie
- Okolitá teplota: -20 - 70 °C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jack/jack |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.525 kg |
| EAN: | 4069724027805.0 |
| Dĺžka: | 6 m |
| Konektor 1: | Jack TS 6,3 mm (M) |
| Konektor 2: | Jack TS 6,3 mm (M) |
| Dĺžka kábla: | 6 m |
| Plášť kábla: | PVC (polyvinylchlorid) |
| Priemer kábla: | 7 mm |
| Farba kábla: | Čierna |
| Typ konektora zástrčka 1: | 6,3 mm jack TS |
| Názov modelu zástrčka 1: | Adam HallFLIPJACK® |
| Zástrčka z kontaktného materiálu 1: | Pozlátené |
| Typ konektora zástrčka 2: | 6,3 mm jack TS |
| Názov modelu zástrčka 2: | Neutrik NP2X-B |
| Zástrčka z kontaktného materiálu 2: | Pozlátené |
| Materiál vodiča: | OFC (bezkyslíkatá meď) |
| Prierez vodiča: | 1 x 0,50 mm² |
| Kapacita/m: | 78 pF |
| Impedancia vodiča/km: | 39 Ohmov |
| Tienenie: | Opletené medené tienenie |
| Okolitá teplota: | -20 - 70 °C |
| Kód výrobcu: | K5IPPR0600FLIPJACK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.