COB Cannon LP200STX
Kód: 81926
Akcia Jarný výpredaj
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
ADJ COB Cannon LP200STX
Skladom na predajni (4 ks)
Profesionálne svetlo typu wash s 200W RGBAL LED diódou, šošovkami na zmenu uhla a vstavaným bezdrôtovým riadiacim systémom.
Detailné informácie
ikonka dopravce
Bleskové doručenie
Objednaj do 15:00 → dnes letí
ikonka sluchátek
Sme tu pre teba
Chválite nás za prístup
ikonka balíku
Obrovský výber skladom
Aj to, čo inde nezoženieš
Podrobný popis
Technické parametre:
- Svetelný zdroj: 1x 200 W COB (Chip on Board), RGBAL (červená, zelená, modrá, jantárová a limetková)
- Životnosť LED: približne 50 000 hodín
- CRI: >90
- Nastaviteľná biela teplota: 2300 ~ 9900K
- Uhol vyžarovania: 80°
- Obsahuje sadu šošoviek na zmenu na uhol 40° alebo 50°
- Vstavaný bezdrôtový riadiaci systém: Aria X2
- Primárny / sekundárny režim
- Prevádzka bez blikania (bez blikania na kamere)
- RGBAL farebné miešanie
- Nožnicový strmeň na montáž
- Voliteľné klapky (BAR001) predávané samostatne
- 10 DMX kanálových režimov
- Ovládanie farebnej teploty cez DMX
- 64 farebných makro funkcií
- 4-tlačidlový OLED DMX displej
- Kompatibilita s diaľkovým ovládaním ADJ UC IR24
- LED pulz a efekt strobo
- Elektronické stmievanie: 0 - 100%
- 6 režimov stmievania
- 4 krivky stmievania
- Nastaviteľná frekvencia obnovovania: 14 prednastavení (900 - 25 000 Hz)
- 5-pinové XLR konektory
- Vnútorné zaisťovacie napájacie vstupy a výstupy
- Automatická detekcia napájacieho zdroja AC100V/60Hz - 240V/50Hz
- Príkon: max. 175 W
- Maximálny počet svietidiel v reťazi: 10 (230V)
- Rozmery s držiakom: 330x261x190 mm
- Rozmery bez držiaka: 219x190x190 mm