MB15N405 8/OHM
Kód: 66062
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom na predajni (4 ks)
Reproduktor 15". Výkon 1100W.
Detailné informácie
ikonka dopravce
Bleskové doručenie
Objednaj do 15:00 → dnes letí
ikonka sluchátek
Sme tu pre teba
Chválite nás za prístup
ikonka balíku
Obrovský výber skladom
Aj to, čo inde nezoženieš
Podrobný popis
RCF – MB15N405 8/ohm • reproduktor 15" • 1100W • 100dB • 45-2 500 Hz • X-max 7,0 mm • hmotnosť 8,6kg.