VM-80-K
Kód: 60059Podrobný popis
Aktívne monitory VM-80 produkujú čistý zvuk so silným a úderným basom. Monitor je možné vyladiť tak, aby vyhovoval charakteristikám akejkoľvek miestnosti, takže je ideálny na vytvorenie klubového zvuku u vás doma, rovnako tak ako na poskytnutie plochej frekvenčnej odozvy v štúdiu.
Kľúčové vlastnosti
Čistý zvuk s nízkym skreslením a výraznými basmi.
Vysoko kvalitné komponenty
Každý reproduktor rady VM obsahuje zosilňovač triedy D so vzorkovaním 96 kHz, ktorý umožňuje reprodukciu zvuku v širokom pásme. Jeho vysoko efektívny výkon má za následok nízke skreslenie a zvuk s vysokou energiou. Predná ozvučnica z tuhého hliníka s hrúbkou 4 mm ďalej potláča rezonancie a vibrácie a dodáva pôvodnému zvuku autentický zvuk.
Kužeľ woofera z aramidových vlákien a Vortex Bass Accelerator kužeľ woofera z aramidového vlákna poskytuje vynikajúci punch, ktorý pocítite v basoch a nízkych stredných frekvenciách. Tieto novo vyvinuté kužele sú o 30 percent ľahšie ako bežné aramidové kužele lemované papierom, čo ich robí silnejšími s hlbším zvukom. Vortex Bass Accelerator zaisťuje, že zvuk v dolných frekvenciách je hutný a bez nežiaducich vibrácií, pretože rebrá v porte bass reflex znamenajú, že vzduch voľne prúdi z reproduktora.
Konštantná smerovosť
Stredofrekvenčné a vysokofrekvenčné zvuky majú konštantnú smerovosť, ktorá tiež vytvára široký a jednotný priestor na počúvanie vašej hudby. Tvar klaksónu a hrana basového reproduktora sú špeciálne navrhnuté tak, aby plochá frekvencia prehrávania ľahko prechádzala k výškovému reproduktoru, čo vedie k prirodzenému zvuku.
DSP Control
Všetky reproduktory rady VM sa vyznačujú plochým zvukom, aby bolo zaistené, že budete počuť prirodzený zvuk hudby. Každý reproduktor obsahuje nastavenie DSP, ktoré vám pomôže vyladiť výstup a nájsť zvuk, ktorý je ideálny pre miestnosť, v ktorej pracujete. Na zadnom paneli nájdete 2 gombíky: Low EQ a High EQ. Bez toho, aby ste sa museli pozerať, môžete kliknúť na gombíky do 4 rôznych pozícií, čo vám dáva 16 možných nastavení EQ, ktoré sa dajú ľahko využiť. Vyberte si ten, ktorý najlepšie znie pre DJing alebo produkciu hudby vo vašom byte alebo štúdiu, v závislosti od tvaru, veľkosti a konštrukcie v miestnosti.
Svieži, profesionálny dizajn
Úplne nový dizajn šesťhrannej hliníkovej prednej priečky prináša svieži vzhľad, vylepšenú kvalitu zvuku a odolnosť. Znižuje nežiaduce vibrácie pre menšie skreslenie, zatiaľ čo ochranný kryt výškového reproduktora znižuje riziko poškodenia vysokofrekvenčnej membrány. A brúsená štruktúra ošetrená alumitom dáva reproduktorom profesionálny look, takže vedľa vybavenia Pioneer DJ vyzerajú ako doma.
Hlavné rysy:
- Typ: Bi-amp 2-pásmový aktívny reproduktor
- Výškový reproduktor: 1-palcová (25 mm) mäkká kopula SILK
- Basový reproduktor: Kužeľ ARAMID 8 palcov (203 mm)
- Automatický pohotovostný režim: Áno
Čo je v krabici?
- VM-80 x 1 (nepredáva sa ako pár)
- Napájací kábel x 1
- Polstrované podložky pre nohy x 1 (4ks / 1 list)
- Bezpečnostné pokyny
Špecifikácie:
- Šírka: 266 mm
- Výška: 400 mm
- Hĺbka: 325 mm
- Hmotnosť: 9,7 kg
- Maximálny akustický tlak: 115 dB
- Výstup zosilňovača: Trieda D s 96kHz DSP, LF: 90 W / 4 Ω, HF: 30 W / 4 Ω
- Frekvenčný rozsah: 34 Hz - 36 kHz Hz
- Impedancia: 10 kΩ
- High EQ: 4 selektívne ekvalizéry
- Low EQ: 4 selektívne ekvalizéry
- Crossover frekvencia: 3 kHz
- Zdroj napájania: 100 - 240 V str., 50 Hz / 60 Hz
- Materiál krytu: Vinylový laminát MDF
- Materiál priečky: HIPS s 4mm hliníkovou doskou
Terminály:
- Vstupy: Kombinácia XLR / TRS x 1 (vyvážený vstup), RCA x 1 (nevyvážený vstup)
Dodatočné parametre
Kategória: | Aktívne monitory |
---|---|
EAN: | 4573201242280 |
Výškový reproduktor: | 1-palcová (25 mm) mäkká kupola SILK |
Basový reproduktor: | Kužeľ ARAMID 8 palcov (203 mm) |
Automatický pohotovostný režim: | </span></span><span class= |
výška: | 400 mm |
Hĺbka: | 325 mm |
hmotnosť: | 9,7 kg |
Maximálny akustický tlak: | 115 dB |
Výstup zosilňovača: | Trieda D s 96kHz DSP, LF: 90 W / 4 Ω, HF: 30 W / 4 Ω |
Frekvenčný rozsah: | 34 Hz – 36 kHz Hz |
Impedancia: | 10 kΩ |
High EQ: | 4 selektívne ekvalizéry |
Low EQ: | 4 selektívne ekvalizéry |
Crossover frekvencia: | 3 kHz |
Zdroj napájania: | 100 – 240 V str., 50 Hz / 60 Hz |
Materiál krytu: | Vinylový laminát MDF |
Materiál prepážky: | HIPS s 4mm hliníkovou doskou |
Pioneer DJ VM-80-K
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.