Zákaznícka podpora:+420 544 212 532obchod@profi-dj.sk

BeamZ BBP54 set 8 uplightov s 8 extra batériami + flightcase s funkciou nabíjania

Kód: 156573
Akcia Doprava zadarmo
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
3 748 € –12 %
156573 bbp54 set 8 uplightu s 8 extra bateriemi flightcase s funkci nabijeni
3 748 € –12 % 3 265 € 2 654,47 € bez DPH
Do 3 dní

Kompletná sada 8 LED svietidiel BeamZ BBP54 s extra batériami a letovým kufríkom s nabíjaním. Oceníte jednoduchú výmenu batérií a možnosť nabíjania všetkých 16 batérií v letovom kufríku. Ideálne pre intenzívne používanie.

Detailné informácie

ikonka dopravce
Bleskové doručenie
Objednaj do 15:00 → dnes letí
ikonka sluchátek
Sme tu pre teba
Chválite nás za prístup
ikonka balíku
Obrovský výber skladom
Aj to, čo inde nezoženieš

Podrobný popis

S touto kompletnou sadou BeamZ BBP54 uplight ste pripravení na skutočnú prácu. Osem uplightov BBP54 v tejto sade môžete bezpečne prepravovať v dodávanom flightcase. Aby ste predišli nefunkčným svetlám kvôli vybitým batériám, táto sada je dodávaná s 8 náhradnými batériami. Batérie sú ľahko vymeniteľné, takže uplight s vybitou batériou môžete rýchlo sprevádzkovať. Všetkých 16 batérií je možné nabíjať prostredníctvom flightcase, takže ste rýchlo pripravení na ďalšiu zákazku. Pre veľmi intenzívne používanie je možné sadu rozšíriť o ďalšie batérie nad rámec už dodávaných 16 batérií.

IP65, vodotesnosť:

Uplighty sú ideálne napríklad pre záhrady alebo iné vonkajšie priestory. Preto oceníte, že ich môžete nechať vonku, aj keď začne pršať. U BBP54 uplightov to nie je žiadny problém, pretože majú certifikáciu IP65, takže ich môžete bez obáv používať vonku (v daždi).

Bezdrôtové DMX:

Pre plnú kontrolu nad 8 uplightmi ich môžete ovládať pomocou DMX. Aby bola zaručená plne bezdrôtová funkčnosť aj pri ovládaní cez DMX, sú uplighty vybavené bezdrôtovým DMX. Pomocou samostatne dostupného DMX vysielača alebo DMX kontroleru s vstavaným bezdrôtovým DMX môžete uplighty ovládať úplne bezdrôtovo. Samostatný vysielač je univerzálny a môžete ho použiť s akýmkoľvek DMX kontrolerom, ktorý je vybavený 3pinovým XLR konektorom. DMX ovládanie ale nie je nutné, uplighty môžete ovládať aj pomocou dodávaného diaľkového ovládača a je tiež možné uplighty nastaviť pomocou displeja a tlačidiel na samotných uplightoch.

Technické parametre:

- Batérie: 12,6 V / 7,8 Ah
- Rozmery: 13 x 13 x 16 cm (na uplight)
- Hmotnosť: 2,9 kg (na uplight)

Vlastnosti flightcase:

- Robustný flightcase
- Súčasné nabíjanie až 8 uplightov a 8 náhradných batérií
- Vybavený 2 butterfly zámkami
- Rohy s guľôčkami a zapustené rukoväte
- Pánty na udržanie veka otvoreného
- Dodáva sa s jedným napájacím káblom (Powerconnector - Shuko)
- Vybavené ochrannou penou na mieru
- Rozmery: 85 x 45 x 30 cm
- Hmotnosť: 26 kg

Viac o produktoch v sete

BBP54 Battery Uplight Par 4x 12W Outdoor

BBP54 Battery Uplight Par 4x 12W Outdoor

Kompaktný batériou napájaný PAR, ktorý je ideálny na použitie nasvietenia, najmä truss konštrukcií.

BBP5xB Replacement battery pack 7,8Ah

BBP5xB Replacement batériový blok 7,8Ah

Náhradná Li-ion batéria 7,8Ah. Vhodná pre reflektory BBP54 / BBP59.

FCC10 Flightcase pro 8x BBP54 kombinované nabíjení

FCC10 Flightcase pre 8x BBP54 kombinované nabíjanie

Kombinovaný nabíjací kufor BeamZ FCC10 je dokonalým riešením pre bezpečnú prepravu a nabíjanie LED PAR reflektorov BeamZ PRO BBP54 s batériou.

Dodatočné parametre

Kategória: Maxiaxi sets
EAN: 8720105711046
Značka: BeamZ Professional
Kód výrobcu: 60001106

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola