BTK050Z-3
Kód: 80230
Akcia
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
BeamZ Pro BTK050Z-3
Skladom na predajni (8 ks)
Scénický LED fresnel reflektor s DMX, konektor XLR 3-pin. Farebná teplota 2700K - 6500K, manuálny zoom 10° - 60°. Zdroj 1x 50W CW + 50W WW COB LED.
Detailné informácie
ikonka dopravce
Bleskové doručenie
Objednaj do 15:00 → dnes letí
ikonka sluchátek
Sme tu pre teba
Chválite nás za prístup
ikonka balíku
Obrovský výber skladom
Aj to, čo inde nezoženieš
Podrobný popis
Reflektor BeamZ BTK050Z je kompaktné, ale výkonné svietidlo s duálnou 50W teplou bielou a studenou bielou LED diódou, ktorá poskytuje plynulú zmes bielych odtieňov (2700K - 6500K) pre prirodzené svetelné efekty. Vďaka nastaviteľnému rozsahu zoomu od 10° do 60° je reflektor BTK050Z ideálny na zvýraznenie kľúčových oblastí alebo jednoduché wash nasvietenie veľkých priestorov. Jeho robustná konštrukcia zaisťuje odolnosť, zatiaľ čo vďaka tichej prevádzke je tento fresnel ideálny pre divadlá, štúdiá a živé vystúpenia.
Vlastnosti:
- 50W studená biela + 50W teplá biela COB LED
- Farebná teplota: 2700K - 6500K
- Nahrádza 300-500W halogénové žiarovky
- Manuálny zoom 10° až 60°
- Kompaktné a ľahké telo
- Optický systém HQ
- CRI 92 (index podania farieb) TLCI 98 (3200K), TLCI 96 (5600k)
- 16-bit stmievanie prostredníctvom DMX
- Bez blikania
- Ovládací panel: OLED displej
- Možnosti ovládania DMX (3-pin) a manuálne ovládanie
- Inteligentné riadenie teploty pre tichú prevádzku
- Vstup pre napájanie cez konektor P-Con
- Vrátane barndoor klapiek
Technické parametre:
- Farba: Čierna
- Zdroj svetla: 1x 50W CW + 50W WW COB LED
- Uhol lúča:: 10° - 60°
- Svietivosť: 18668 lx @ 1m
- Stroboefekt: 1 - 13 Hz
- DMX kanály: 2, 3
- DMX pripojenie: 3-pin XLR
- Režimy: DMX, Manual
- Stupeň krytia: IP20
- Chladenie: Konvekčné
- Displej: OLED
- Napájací konektor: P-Con
- Príkon: 0,722 - 0,359 A
- Napájanie: 100-240 VAC 50/60 Hz
- Rozmery (D x Š x V): 230 x 160 x 210 mm