Jarný výpredaj je tu! Zľavy až do -84%, klikni.
Cables 5 STAR IPPR 0150 FLIPJACK
Kód: 155161Podrobný popis
Vďaka svojej robustnej konštrukcii a vynikajúcim elektrickým vlastnostiam je tento kábel spoľahlivou voľbou pre profesionálnych hudobníkov, ktorí kladú dôraz na vernosť zvuku a všestrannosť.
Technické údaje:
- Dĺžka kábla: 1.5 m
- Plášť kábla: PVC (polyvinylchlorid)
- Priemer kábla: 7 mm
- Farba kábla: Čierna
- Typ konektora zástrčka 1: 6,3 mm jack TS
- Názov modelu zástrčka 1: Adam Hall FLIPJACK
- Zástrčka z kontaktného materiálu 1: Pozlátené
- Typ konektoru zástrčka 2: 6,3 mm jack TS
- Názov modelu zástrčka 2: Neutrik NP2X-B
- Zástrčka z kontaktného materiálu 2: Pozlátené
- Materiál vodiča: OFC (bezkyslíkatá meď)
- Prierez vodiča: 1 x 0,50 mm²
- Kapacita/m: 78 pF
- Impedancia vodiča/km: 39 Ohm
- Tienenie: Opletené medené tienenie
- Okolitá teplota: -20 - 70 °C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jack/jack |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4069724027775.0 |
| Dĺžka: | 1,5 m |
| Konektor 1: | Jack TS 6,3 mm (M) |
| Konektor 2: | Jack TS 6,3 mm (M) |
| Dĺžka kábla: | 1.5 m |
| Plášť kábla: | PVC (polyvinylchlorid) |
| Priemer kábla: | 7 mm |
| Farba kábla: | Čierna |
| Typ konektora zástrčka 1: | 6,3 mm jack TS |
| Názov modelu zástrčka 1: | Adam HallFLIPJACK® |
| Zástrčka z kontaktného materiálu 1: | Pozlátené |
| Typ konektora zástrčka 2: | 6,3 mm jack TS |
| Názov modelu zástrčka 2: | Neutrik NP2X-B |
| Zástrčka z kontaktného materiálu 2: | Pozlátené |
| Materiál vodiča: | OFC (bezkyslíkatá meď) |
| Prierez vodiča: | 1 x 0,50 mm² |
| Kapacita/m: | 78 pF |
| Impedancia vodiča/km: | 39 Ohmov |
| Tienenie: | Opletené medené tienenie |
| Okolitá teplota: | -20 - 70 °C |
| Kód výrobcu: | K5IPPR0150FLIPJACK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.