SBS50B-DRUM karaoke set čierny s bicími padmi
Kód: 58362
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Neznáma dostupnosť
Detailné informácie
ikonka dopravce
Bleskové doručenie
Objednaj do 15:00 → dnes letí
ikonka sluchátek
Sme tu pre teba
Chválite nás za prístup
ikonka balíku
Obrovský výber skladom
Aj to, čo inde nezoženieš
Podrobný popis
Nekonečná párty
Zbláznite sa do bubnov
Ako sprievod k vašej hudbe, môžete využiť bubnové podložky.
Pripojte sa bezdrôtovo pomocou Bluetooth
Kdekoľvek chceš
Karaoke pre malých aj veľkých
Vždy párty
Vlastnosti v bodoch:
- 50W párty reproduktor s bicími padmi
- Ovládanie podsvietenia bubna na zadnej strane
- Svetelná show s rôznymi programami
- Bezdrôtová technológia BT pre streamovanie zvuku
- AUX vstup (vrátane kábla)
- Vstup pre mikrofón 6,35 mm Jack
- Nabíjacia lítium-iónová batéria
- Mikrofón a kábel micro USB súčasťou dodávky
- Farba: Čierna
Technické údaje:
- Možnosti prehrávania: streamovanie BT
- Vstupy: 3,5 mm jack, 6,3 mm jack
- Výstupný výkon: max. 50 W
- Priemer výškového reproduktora: 1"
- Typu tweeteru: dome
- Priemer basového reproduktora: 4"
- Typ magnetu: ferit
- Frekvenčný rozsah: 30 Hz - 20 000 Hz
- Impedancia: 2 Ohm
- Batéria: 3,7 V - 1,5 Ah
- Napájanie: 5V cez USB
- Rozmery (D x Š x V): 180 x 180 x 195 mm